Promocyjna  oferta dla członków Mazowieckiego Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

Szanowni Państwo,

W związku z naszymi cyklicznymi akcjami promocyjnymi na produkty związane z hodowlą bydła w naszym regionie, tym razem przygotowaliśmy dla Państwa akcję specjalną na zakup świetlików kalenicowych.

Po wnikliwej analizie i dokładnym rozpatrzeniu różnych ofert tego typu produktów dostępnych na polskim rynku, zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Arntjen Polska Sp. z o.o.

Świetliki kalenicowe tej firmy cechuje bardzo stabilna konstrukcja wykonana z profili aluminiowych – potwierdzona zgodnością z Dyrektywą o Wyrobach Budowlanych (CPD) i opatrzona znakiem CE.

System produkcji konstrukcji aluminiowych stosowany w firmie Arntjen spełnia wszystkie wymagane normą kryteria –

firma posiada certyfikat potwierdzający pozytywną ocenę zgodności i uprawniający do oznaczania towarów znakiem CE (Certyfikat nr 0035-CPR-1090-1.01761.TUVRh.2017.002 z dnia 28.08.2017).

Produkty budowlane bez znaku CE i deklaracji zgodności nie mogą być wprowadzane do obrotu, nie mogą sprzedawane ani wbudowywane!!!

Generalnie w ofercie firmy Arntjen mają Państwo do wyboru 3 rodzaje świetlików. Więcej informacji znajdą Państwo w załączonej broszurze firmy Arntjen oraz na stronie internetowej www.arntjen.com.

W przypadku szczegółowych pytań mogą się Państwo kontaktować z firmą Arntjen Polska za pośrednictwem przedstawiciela handlowego:

Dariusz Piotrowski

Tel.:     600-877 510

eMail: [email protected]

W związku z powyższą akcją promocyjną dla każdego zamówienia na świetliki kalenicowe otrzymają Państwo rabat w wysokości 28% liczony od ceny podstawowej świetlików.

Zasady akcji promocyjnej:

 • Akcja promocyjna jest ograniczona czasowo i obowiązuje w okresie 11.03.2019 – 31.10.2019.
 • Aby zamówienie było wiążące prosimy użyć załączonego formularza zamówienia wizyty przedstawiciela i odesłać go do nas. My przekażemy je niezwłocznie do firmy Arntjen Polska. Mogą też Państwo złożyć zamówienie bezpośrednio w biurze firmy lub u Pana Dariusza Piotrowskiego (dane powyżej) powołując się na niniejszą akcję promocyjną.
 • Po przekazaniu do firmy Arntjen Polska zamówienia wizyty, przedstawiciel firmy skontaktuje się z Państwem.
 • Promocja dotyczy zamówień o wartości powyżej 10 tys. złotych netto.
 • Na świetliki kalenicowe przyznana jest dwuletnia gwarancja firmy Arntjen Polska.
 • W przypadku stwierdzenia wad bądź szkód w okresie gwarancyjnym proszę kontaktować się z firmą Arntjen Polska.
 • Promocja jest skierowana wyłącznie dla członków Mazowieckiego Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

Jeśli trudno będzie się Państwu zdecydować na poszczególne świetliki lub jeśli potrzebują Państwo fachowego doradztwa, proszę kontaktować się z przedstawicielem handlowym firmy Arntjen Polska. Jest on zawsze do Państwa dyspozycji i z chęcią doradzi i dobierze odpowiednie produkty do Państwa gospodarstwa. Możliwe jest również grupowe spotkanie z przedstawicielem firmy Arntjen Polska w celu prezentacji produktów i specjalistycznych porad odnośnie doboru i montażu produktów.

Ponadto osoby, które zamówią świetliki kalenicowe Arntjen Polska do 31.10.2019 otrzymają dodatkowy rabat w wysokości 15% na pozostałe produkty Arntjen. Rabat ten nie łączy się z innymi promocjami Arntjen.

Mamy nadzieję, że ta akcja promocyjna spotka się z dużym zainteresowaniem z Państwa strony i zaowocuje

udaną współpracą z firmą Arntjen Polska.

Korzystając z okazji zapraszamy też do odwiedzenia i polubienia strony Arntjen Polska na Facebooku.

Z pozdrowieniami,

Mazowiecki Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka

KROWY LUBIĄ ŚWIEŻOŚĆ!

Klimat panujący w nowoczesnej oborze z boksami legowiskowymi musi w 100% spełniać wymagania krów mlecznych. „Bydło z natury należy do zwierząt polarnych” (cytat, Grauvogel 1994) i woli suche oraz zimne środowisko od ciepłego i wilgotnego.

W nowoczesnej oborze wolnostanowiskowej z boksami legowiskowymi o dużej kubaturze wymagana jest całkowita wymiana powietrza – w ciągu godziny 4- do 6- krotna. Latem należy dodatkowo odprowadzić ciepła z ciała zwierząt, a z tego wynika, że potrzeba od 60 do 100-krotnej wymiany powietrza w ciągu godziny.

Takim wymaganiom można sprostać tylko wtedy, gdy istnieje możliwość otwierania i zamykania bocznych ścian obory wolnostanowiskowej.

OŚWIETLENIE I WENTYLACJA – PODWÓJNY ZYSK!

Odprowadzanie nieświeżego powietrza z obory jest tak samo ważne jak doprowadzanie świeżego. Można doprowadzić tylko taką ilość powietrza, jaka zostanie odprowadzona lub odciągnięta z obory. Skuteczna wentylacja zapewnia usuwanie pary wodnej, a co za tym idzie również bakterii, amoniaku, CO2 oraz innych szkodliwych gazów. Tylko w oborze, w której nie występują szkodliwe gazy, krowa może osiągnąć największą wydajność. Nasze opatentowane świetliki i wietrzniki od wielu lat są czołowymi produktami do wykorzystania w budowie nowych obór. Zalety systemu wietrzenia są niepodważalne:

 • korzystne ceny
 • optymalne warunki w oborze
 • nieprzemoczone deszczem maty
 • doskonałe oświetlenie

Produkty budowlane bez znaku CE i deklaracji zgodności nie mogą być sprzedawane ani wbudowywane!!!

System produkcji stosowany w firmie Arntjen spełnia wszystkie wymagane normą kryteria –

posiadamy certyfikat potwierdzający pozytywną ocenę zgodności uprawniający nas do oznaczania towarów znakiem CE.

Chcesz wiedzieć więcej?

Przeczytaj ulotkę

BCF Theme By aThemeArt - Proudly powered by WordPress.
BACK TO TOP