Fotoleo

Szanowni Państwo,

O Nas:

Nasza firma ma przyjemność poinformować Państwa, że należymy do obecnie największej polskiej grupy zajmującą się energią odnawialną (ponad 5000 instalacji), dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze rozwiązania na rynku, w konkurencyjnych cenach.

Nie jesteśmy pośrednikami, po zakupie od nas instalacji fotowoltaicznej, nie składamy zamówień do hurtowni, lecz do jednego z 3 naszych magazynów znajdujących się na terenie polski, na Mazowszu nasze centrum logistyczne znajduję się w Warszawie. Cały sprzęt sprowadzamy bezpośrednio od producentów a nie jak większość rynku, od pośredników.

Posiadamy największą ilość ekip montażowych i serwisowych w Polsce, dlatego jesteśmy Państwu w stanie zapewnić najwyższej jakości oraz szybki montaż (5-14 dni), co jest również zapewnieniem pewnego i szybkiego serwisu, a z naszego doświadczenia wiemy że naszym klientom na tym zależy.

Sprzęt z którego korzystamy, jest ze ścisłej czołówki rankingów i pochodzi od najlepszych producentów na świecie, a najwyższa jakość komponentów gwarantuje wydajność oraz wysoką produktywność wykonanej przez nas instalacji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo komponenty takich firm jak:

Moduły

– LONGi Solar

– Risen Energy

– Jinko Solar

– Q-Cells

– Phono Solar

– JASolar

Falowniki

– Fronius

– Zeversolar

– Huawei

– SolarEdge

Dlaczego my?

U nas nie ma znaków zapytania.

Po umówieniu się na audyt przyjedzie do Państwa nasz doradca energetyczny, który wykona dokładne pomiary, pomoże dobrać instalację do Państwa potrzeb, wytłumaczy zasadę funkcjonowania instalacji, od ręki pokaże jak instalacja będzie wyglądała na Państwa dachu, oraz wyliczy produktywność systemu w skali roku, jak i na poszczególne miesiące. Do każdej oferty załączamy ofertę leasingową/kredytową w PKO BP w 100% bezprowizyjnej.

Dla członków MZHBiPM mamy specjalnie przygotowaną ofertę z wieloma korzyściami i rabatami.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Tel. 537 007 200 / 22 300 53 34

http://fotoleo.eu

Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP