HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z HODOWCAMI – MARZEC 2020r

Harmonogram spotkań z Hodowcami bydła mlecznego – woj. mazowieckie 2020

l.p.DataMiejsce spotkaniaOsoba do kontaktuplan. godz. rozpoczęcia
102.03.2020 (poniedziałek)Dom Weselny Otocznia Stara                 
06-521  Wiśniewo
Prezes Koła Pow.
Kazimierz  Karpiński
694 632 315        
10.00
203.03.2020 (wtorek) „Ziubiakowa Karczma’’ 
Ul. Szkolna 11a,  Nowa Pogorzel ,05-332 Siennica
Prezes Koła Pow.
Marcin Grzegrzułka
510 700 628
10.00
304.03.2020 (środa)Sala Bankietowa „Złota Komnata” 
Brochocin 17/1, 09-400 Brochocin
Prezesi Kół Pow.
Jarosław Gutowski
604 076 319
Adam Janasz
509 261 782 
 Jan Roskosz 
604 432 909
10.00
405.03.2020 (czwartek)Zajazd „Forest”,                                                                     Brzozów 35, 08-300 Sokołów PodlaskiPrezes Koła Pow.
Elżbieta Świeżak
668 496 461
10.00
506.03.2020 (piątek)PFHBiPM RO Parzniew ul.Przyszłości 1,
Parzniew, 05-804 Pruszków
Prezes Koła Pow. 
Ryszard Kuracki
721 085 095
10.00
609.03.2020 (poniedziałek)Sala Weselna „Nova”
ul. Lipowa 98, 08-300 Sokołów Podlaski
Prezes Koła Pow. 
Tadeusz  Stelęgowski
660 418 795
10.00
710.03.2020 (wtorek)Gościniec „Iwa”,
 ul. Targowa 5, 06-300 Przasnysz
Prezes Koła Pow.
Ireneusz Goździewski
606 114 850
Czesław Śmieciński
696 493 135
10.00
811.03.2020 (Środa)Dom Weselny „Amor”                 
ul. Przasnyska 77, 06-200 Maków Mazowiecki  
Prezes Koła Pow.
Marek Niestępski
606 850 103
10.00
912.03.2020 (Czwartek)Zajazd  „Panderoza”Pęchcin,                              
ul. Płocka 39, 06-400 Ciechanów
Prezes Koła Pow. 
Cezary  Czaplicki
692 826 441              Czesław Śmieciński
696 493 135
10.00
1013.03.2020 (piątek) Ośrodek Doradztwa Rolniczego – Oddział Poświętne ul. Sienkiewicza 11, 09-100 PłońskPrezes Koła Pow. 
Jerzy Borowski
505 010 876                      
10.00
1116.03.2020 (poniedziałek)Sala weselna „BELLE EPOQUE”                                                                  ul. Ogrodowa 2a 06-120 WinnicaPrezes Koła Pow. 
Magdalena Szubert
601 194 197
10.00
1217.03.2020 (wtorek)  Dom Weselny „Stary Młyn”                   
 ul. Czyżewska 16, 07-323 Zaręby Kościelne
Prezes Koła Pow.
Wojciech  Kempisty
698 303 223
10.00
1318.03.2020 (środa)Restauracja „WERSAL SZLACHECKI”   ul. Łukowska 74 08-110 SiedlcePrezes Koła Pow.
Dariusz Kołtuniak
503 490 503
10.00
1419.03.2020 (czwartek)Agroturystyka „W Dolinie Orza” 
Brzeźno 22, 07-440 Goworowo
Prezes Koła Pow.
Jarosław Jastrzębski
606 334 651
10.00
1520.03.2020 (piątek)Restauracja u Grubego, Wielogóra  ul. Warszawska 98/100, 26-660 JedlińskPrezes Koła Pow.                                           Jan Orlicki  668 714 13710.00
1623.03.2020 (poniedziałek)Sala Weselna „Atmosfera”
ul. Jana Pawła II 14, 09-300 Żuromin
Prezes Koła Pow.
 Zbigniew Lisowski
608 725 678             
10.00
1724.03.2020 (wtorek)Restauracja Weselna ,, Galaktyka’’       
Górzno Kolonia 112,  08-404 Górzno
Prezes Koła Pow.
Daniel Śliński
600 051 333
10.00
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP