www.nanobiosol.pl RABAT 10% DLA CZŁONKÓW MZHBIPM

NANOBIOSOL SP. Z O.O.

Firma NANOBIOSOL dzięki projektowi ArgoMast wygrała konkurs i otrzymała ze środków Unii Europejskiej grant o wartości pół miliona złotych na przeprowadzenie badań nad produktem ArgoMast. Badania odbyły się na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej pod nadzorem prof. Tadeusza Stefaniaka, prof. Jarosława Króla oraz dr n. wet. Jarosława Cierpisza.

Podstawową ideą działalności NANOBIOSOL`u jest ograniczenie ilości antybiotyków używanych w produkcji zwierzęcej (a więc pośrednio podawanych ludziom, w szczególności dzieciom) poprzez opracowywanie produktów alternatywnych dla chemioterapeutyków. NANOBIOSOL tworzy produkty przyjazne środowisku oraz bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

ARGOMAST – Siła nanosrebra

ArgoMast powstał w oparciu o nanocząsteczki srebra znanego z wysokich właściwości bakterio, wiruso i grzybobójczych. Cechuje go wysokie bezpieczeństwo stosowania, bezkarencyjność, oraz łatwość w użyciu ArgoMast nie jest produktem LECZNICZYM. Nie kumuluje się w tkankach wewnętrznych co wykazały specjalistyczne badania przeprowadzone w uznanym ośrodku naukowym. Konfekcjonowany jest w postaci zawiesiny w tubo strzykawce o pojemności 5ml. Wartym podkreślenie jest fakt, że ArgoMast zawiera czyste nanosrebro, a nie jak większość podobnych preparatów azotan srebra.

Korzyści stosowania ArgoMast

  • Nanosrebro zabija obecne w wymieniu drobnoustroje.
  • Dwudniowa terapia zapewnia poprawę kondycji wymienia i redukcję mastitis w 80% przypadków.
  • W badaniach terenowych stwierdzoną wysoką skuteczność w leczeniu Staphylococcus aureus.
  • Możliwość samodzielnego stosowania produktu przez samych właścicieli bydła.
  • Bezpieczeństwo użytkowania – produkt jest bardzo bezpieczny i nie można go przedawkować, nie kumuluje się w tkankach. Można go stosować zarówno raz na miesiąc, jak i kilkukrotnie z rzędu po każdym udoju.

Korzyści finansowe stosowania ArgoMast

  • Stosowanie ArgoMast zmniejsza straty w mleku powstałe w wyniku kilkudniowych terapii nawet lekkich stanów zapalnych wymienia.
  • Najkrótsza karencja na preparaty zawierające antybiotyk to dwie doby, czyli minimum cztery udoje. Wynika z tego że 60-80l mleka nie nadaje się do sprzedaży i spożycia przez ludzi.
  • Przy stosowaniu ArgoMast nie ma straty finansowej wynikającej z konieczności utylizowania mleka zawierającego antybiotyki. Nawet jeżeli chora ćwiartka nie pozwala na wykorzystanie z niej mleka ze względu na złą jego jakość, to można bez najmniejszego problemu wykorzystać mleko z sąsiednich ćwiartek.

Szczegółowe informacje dotyczące produktu Argomast: www.nanobiosol.pl

Dane kontaktowe:

Krzysztof Czubak tel. 606 836 086

e-mail: [email protected]

POZDRAWIAMY ZESPÓŁ NANOBIOSOL SP. Z O.O.

BCF Theme By aThemeArt - Proudly powered by WordPress.
BACK TO TOP