Nazywam się Daria Gulczyńska i prowadzę Multiagencję Ubezpieczeniową w Żurominie, aczkolwiek działam na terenie całej Polski ponieważ czasy mamy takie, że wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu za pomocą telefonu czy Internetu. Oczywiście jeżeli jest taka potrzeba jestem w stanie odwiedzić klienta w jego domu. W swojej ofercie posiadam 15 największych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce, dlatego jestem w stanie dopasować ofertę pod indywidualne preferencje klienta i znaleźć najbardziej korzystną cenowo oraz zakresowo ofertę na rynku.

Od prawie 15 lat zajmuje się szeroko pojętymi ubezpieczeniami a swoje doświadczenie zdobywałam pracując w największych Towarzystwach oraz Multiagencjach w Polsce.

Moja firma zajmuje się ubezpieczeniami osób fizycznych a także małych i dużych firm. Kompleksowo ubezpieczam zarówno małych rolników jak również tych z areałem powyżej 200ha.

W dzisiejszych czasach, gdzie zmienne warunki pogodowe, susze, mrozy, a także panująca inflacja skutkuje wysokimi cenami m.in. paliwa, nawozów lub maszyn rolniczych stawia rolników przed nowymi wyzwaniami, więc zabezpieczenie swojego majątku staje się niezbędne. Warto zauważyć, że sektor rolny jest szczególnie narażony na straty, gdy jest nie odpowiednio ubezpieczony i może przysporzyć właścicielowi gospodarstwa niemałych kłopotów finansowych oraz zdrowotnych spowodowanych stresem. Dlatego Ubezpieczenie upraw, budynków gospodarczych czy maszyn rolniczych stają się tarczą ochronną przed nieprzewidywalnymi zdarzeniami. Właśnie tutaj, w obliczu potrzeby skutecznego zabezpieczenia, pojawia się rola rzetelnych agencji ubezpieczeniowych. Współpraca z profesjonalistami, którzy bazują na indywidualnych potrzebach klienta, staje się kluczowym elementem budowania bezpieczeństwa finansowego.

Jeżeli Twoja współpraca z obecną Agencją lub Doradcą Ubezpieczeniowym polega tylko na otrzymaniu oferty i podpisaniu Polisy bez opieki posprzedażowej, zachęcam Cię do wybrania mojej firmy oraz powierzeniu opieki nad bezpieczeństwem Twoim oraz Twoich najbliższych.

Przedstawię Ci ofertę najbardziej korzystną cenowo i zakresowo oraz przede wszystkich pomogę uniknąć najczęściej popełnianych błędów podczas zawierania umów Polis. Dodatkowo dla członków MZHBiPM przewiduje 10% zniżki.

Skontaktuj się ze mną 789-579-737 oraz odwiedź moją stronę internetową www.gulczynska-ubezpieczenia.pl a ja we wszystkim Ci pomogę.

BCF Theme By aThemeArt - Proudly powered by WordPress.
BACK TO TOP