OnePower

Dla członków MZHBiPM rabat 10%

Jesteśmy młodą, rodzinną firmą stworzoną przez ludzi z ogromnym doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Zespół ONE POWER to fachowcy w swojej dziedzinie ale też ludzie kreatywni, pełni energii i służący pomocą. Staramy się doradzić Klientom najbardziej optymalne rozwiązanie, a swoją pracę wykonujemy starannie i rzetelnie.

Jesteśmy jedną z wielu firm w Polsce, która zajmuje się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych, ale jedną z nielicznych która robi to z pasji i zamiłowania stawiając potrzeby Klienta na pierwszym miejscu.

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, stworzoną przez ludzi z dużym doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą w branży Odnawialnych Źródeł Energii.

ONEPOWER Fotowoltaika tworzą wykwalifikowani projektanci, inżynierowie i konstruktorzy, którzy pomagają Klientom przejść cały proces realizacji inwestycji, pokazując klientom że są w dobrych rękach.

Dzięki dialogowi i doświadczeniu naszego personelu możemy dostarczyć i zainstalować najlepiej dopasowane systemy fotowoltaiczne. Podchodzimy do każdego przypadku indywidualnie i dobieramy komponenty stawiając przede wszystkim na jakość.​
 
Theme BCF By aThemeArt - Proudly powered by WordPress .
BACK TO TOP