ONEPOWER Fotowoltaika – prawdopodobnie najczęściej rekomendowana firma oferująca fotowoltaikę dla rolnictwa

Od 2014 roku realizujemy instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw rolnych, domowych i biznesu. Oferujemy obsługę inwestycji od A do Z – dostarczamy technologię, projektujemy instalację, montujemy, zajmujemy się kwestiami formalnymi, pomagamy uzyskać dofinansowania, ulgi i zewnętrzne finansowanie. Od samego początku możesz liczyć na naszą pomoc – doradzimy najlepsze rozwiązanie, policzymy, ile będzie kosztować i jak szybko się zwróci, a także wszystko jasno wytłumaczymy, byś mógł podjąć racjonalną decyzję.

Zrealizowaliśmy dziesiątki instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach mlecznych, więc jeśli chcesz dowiedzieć się, czy warto z nami współpracować, wystarczy podjechać do najbliższego i zapytać o wrażenia. Jest duża szansa, że zamontowaliśmy instalację u Twojego sąsiada.

Jeśli więc szukacie kogoś, kto ma niezbędne doświadczenie i pomógł już dziesiątkom gospodarstw rolnych – jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wiemy, że zadowolony Klient poleci nas dalej – rodzinie czy sąsiadom – dlatego na pierwszym miejscu stawiamy jakość i rozwiązania, które gwarantują realną oszczędność nie na 5 czy 10 lat, ale na całe pokolenie.

Dzięki takiemu podejściu zyskaliśmy rozpoznawalność w branży Agro nie tylko na Mazowszu. Jesteśmy dumnym partnerem Mazowieckiego Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka, dlatego jeśli jesteś jego członkiem, możesz liczyć na 10% rabat na nasze usługi. Zanim jednak się na nie zdecydujesz – porozmawiajmy.

Zadzwoń pod numer 500 400 435 by umówić się na spotkanie w Twoim gospodarstwie lub konsultację telefoniczną. Na podstawie Twojego rocznego zużycia prądu (znajdziesz je w rachunku) oraz wielkości, kierunków i rodzajów dachu w Twoim gospodarstwie przygotujemy za darmo szczegółową kalkulację możliwej inwestycji. Dopiero po tym zdecydujesz, co dalej.

W razie potrzeby znajdziesz nas też nas na targach czy wystawach rolniczych w swojej okolicy. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą tam na wszystkie Twoje pytania.

Dowiedz się o nas więcej: www.onepower.pl

 
BCF Theme By aThemeArt - Proudly powered by WordPress.
BACK TO TOP