www.canagri.pl

Can Agri Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Can Agri zaczynała w roku 2001 jako jednoosobowa (dosłownie) działalność gospodarcza, zajmując się importem podstawowych artykułów do wyposażenia gospodarstw. Od początku naszego działania staraliśmy się przyczynić do szybszego rozwoju i unowocześnienia hodowli zwierząt w naszym kraju przy zachowaniu stałej troski o dobrostan zwierząt. Rosnące wymagania hodowców powodują coraz większe zapotrzebowanie na specjalistyczny sprzęt i inne środki do prowadzenia hodowli zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

W chwili obecnej zatrudniamy 30 osób , w katalogu mamy ponad 3000 produktów, dostępnych w blisko 900 punktach dystrybucyjnych na terenie kraju, co stawia naszą firmę na pozycji lidera rynku artykułów zootechnicznych w kraju. Rosnąca sprzedaż eksportowa, realizowana dziś do blisko 30 krajów na całym świecie, dodatkowo potwierdza wartość naszej marki.

Wsłuchiwanie się w głos klienta, współpraca z uznanymi dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi i rosnące wykorzystywanie możliwości produkcyjnych siostrzanej firmy Canexpol sp. z o.o. http://www.canexpol.plumożliwiają dostosowywanie naszej oferty do rosnących wymagań naszych partnerów.

Poszerzenie naszej oferty o marki produktów dla konia i jeźdźca – Can Equi, dla zwierząt domowych – Can Ami oraz niedawne przekształcenie formy prawnej przedsiębiorstwa na spółkę prawa handlowego to zmiany, które są niezbędne dla utrzymania pozycji konkurencyjnej na rozwijającym się dynamicznie rynku.